Hlavní navigace

Výdaje % a neodepsaný majetek

  • (neregistrovaný) 85.71.79.---

    12. 3. 2007 8:49

    Pokud chci přejít na uplatňování výdajů procentem, musím něco udělat s neodepsaným majetkem? Nebo se této problemaiky vůbec netýká? Jinak pohledávky a závazky jsou všechny doplaceny.
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 3. 2007 9:15

      jaz (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Výdaje % a neodepsaný majetek
      Po dobu co budete uplatňovat výdaje % musíte podle §26/8 zákona o dani z příjmů odepisovat evidenčně. Tzn., že odepisování nepřerušíte, ale odpis si nemůžete upltnit jako výdaj.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).