Hlavní navigace

Dodatečné společné zdanění za 2005

  • (neregistrovaný) 195.70.135.---

    12. 3. 2007 10:37

    manželovi byla vrácena daň za rok 2005. Manželka podávala daňové přiznání, měla minimální základ daně. Lze za rok 2005 společné zdanění, kdy manželka podá dodatečné a manžel řádné přiznání? A jak to bude u něho s vrácenou daní?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 3. 2007 10:55

      d. (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: dodatečné společné zdanění za 2005
      nelze.............nelze měnit způsob zdanění.............jestliže manželka podala přiznání "sama za sebe" pak nelze dodatečně společně danit

    • 12. 3. 2007 10:57

      Kája (neregistrovaný) 85.135.65.---

      Re: dodatečné společné zdanění za 2005
      pokud má jeden z manželů povinnost stanovitt minimální základ daně §7c zákona, nelze uplatnit společné zdanění

    • 12. 3. 2007 13:06

      Rajka (neregistrovaný) 85.207.11.---

      Re: dodatečné společné zdanění za 2005
      Já bych se jenom připojila. Lze podat dodatečné daňové přiznání k společnému zdanění manželů za rok 2005? Bylo podáné, ale zdá se nám to oproti letošku strašný rozdíl, tak kdybychom si sehnali všechny potvrzení a přepočetli si to znova?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).