Hlavní navigace

Pohovor

 • (neregistrovaný) 88.208.88.---

  12. 3. 2007 10:57

  Dobrý den, pracuji ve firme jako ucetni, odpovedela jsem na inzerat na pozici mzdova ucetni - prosim netusite z ceho me mohou zkouset u pohovoru?
  Firma, kde se hlasim na pozici mzdova ucetni je nasim odberatelem. Majitel spol. kde nyni pracuji zna reditele firmy + dalsi zamestnance,kde se hlasim na pozici mzdove ucetni. Musi firma,kde se hlasim na pozici mzdove ucetni uchovavat mlcenlivost? Nerada bych,aby se majitel spol. dozvedel,ze jsem odpovedela na inzerat.

  • 12. 3. 2007 13:56

   Petra (neregistrovaný) 193.179.179.---

   Re: Pohovor
   O mlčenlivosti nic nevím, ale myslím si, že i kdyby byla, tak si to stejně "mimochodem" řeknou u kafe, pokud jsou dobří známí.
   Můžou Vás zkoušet ze všeho možného. Mně dávali v personální agentuře i praktické příklady na účtování, ale ve firmě to bude asi jiné. Když jsem nastupovala do této práce, tak se mě zamtl. akorát zeptal, jakou mám praxi, co jsem dřív dělala, kde bydlím a v jakém umím účtovat programu. To bylo všecko. Záleží asi na velikosti firmy, v podniku o 1000 zamcích. se Vás asi budou ptát i na jiné věci, např. na cizí jazyk, na vztah k zamcům., atd. Mně osobně se stalo i to, že se mě personalista zeptal, proč bydlím tam, kde bydlím a proč ne s babičkou :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).