Hlavní navigace

Nehrazaná kooperativa

  • (neregistrovaný)

    12. 3. 2007 18:56

    firma nikdy nehradila povinné pojištění u kooperativy - pracovní úraz a teď se jí vyboural řidič a je v nemocnici - máte někdo zkušenost s postupem, jestli lze doplatit, nebo jaké to na ně bude mít dopady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 3. 2007 22:03

      bendys (neregistrovaný)

      Re: nehrazaná kooperativa
      Měla jsem firmu která neplatila tři roky. Pak jsem přebrala účetnictví já a řekla jim, že musí platit. Zavolala jsem na kooperativu a nechala si poslat přihlášku k placení a vyplnila ji od data začátku povinosti placení. A sama jsem musela vypočítat penále za celou dobu placení i pojistné za celou dobu což musel podnikatel doplatit a na penále jsme požádali o odpuštění. Odpustili nám dost velkou část a zbytek jsme zaplatili. Když tam zavoláte oni Vám poradí. I pošlou materiály na počítání penále. Jen nemám zkušenost co udělají když už máte pracovní úraz. Ale zeptejte se přímo tam.

    • 12. 3. 2007 23:34

      Ren (neregistrovaný)

      Re: nehrazaná kooperativa
      Jooo a hlavně nezapomeňte zaplatit dvakrát za první čtvtletí, to se pak taky hezky dopočítává penále.Nám ho teda odpustili ale za předpokladu, že jsme si u nich sjednali další pojistku.Takže z 20tisíc byly najednou jen dva tisíce....síla:(

    • 12. 3. 2007 23:40

      Ren (neregistrovaný)

      Re: nehrazaná kooperativa
      Tím prvním čtvrtletím jsem myslela první čtvrtletí pojištění u Kooperativy.Prostě první pojištění se musí zaplatit dvakrát,aby vám pak zpětně za 4 roky nedoměřili penále 20 tisíc jako nám:(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).