Hlavní navigace

4200 odpočet na manželku

  • (neregistrovaný) 88.83.240.---

    12. 3. 2007 21:46

    Dobrý den , prosím o radu co všechno se počítá, nebo nepočítá, do příjmu vyživované manželky pro uplatnění částky 4200 u manžela. Je toto někde konkrétně vyjmenováno? Ze zákona o dani z příjmu §35 ba odst.1b mi toto není přesně jasné. Hlavně mi to není zřejmé u rodičovského příspěvku a neněžité pomoci v mateřství.
    Děkuji za radu!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).