Hlavní navigace

Plátce DPH

  • (neregistrovaný) 193.179.203.---

    12. 3. 2007 22:22

    Jsem OSVČ a podnikám v pojišťovnictví.Tato činnost je osobozena od DPH.
    Mimo tuto činnost mám ještě výrobu a prodej.
    Z obou činností jsem přesáhl 1.000.000,- , avšak jen 8% je z výroby a prodeje.
    Musím být plátcem DPH ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 3. 2007 16:01

      ma (neregistrovaný) 213.195.234.---

      Re: Plátce DPH
      Zkuste si přečíst § 5 a 6 Zákona 235/2004 Sb. - o dani z přidané hodndoty.
      Pokud tomu neporozumíte je pak lépe se zeptat na příslušném finančním úřadu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).