Hlavní navigace

Zrušené penzijní pojištění-nikdo neví??

  • (neregistrovaný) 83.240.1.---

    14. 3. 2007 11:15

    Letos jsem zrušila penzijní připojištění.
    2 rokyjsem si v daňovém přiznání odečítala od základu daně 5000,-.Když jsem to zrušila ,musím to letos dodanit??stejnějako u životního pojištění, že když se zruší, tak se musí dodaňovat??
    je to tak i u penzijka??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 3. 2007 11:38

      Jirka (neregistrovaný) 81.19.35.---

      Re: zrušené penzijní pojištění-nikdo nev
      Ano je. Dodanit jako příjem podle §10 zákona o daních z příjmu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).