Hlavní navigace

dobropis - zboží z EU - vliv na DPH

  • (neregistrovaný) 82.202.44.---

    14. 3. 2007 20:35

    Potřebovala bych se ujistit zda uvažuji správně.

    Došel nám dobropis na zboží z EU. Toto zboží bylo pořízeno v roce 2006 a 2005.

    Jaký to bude mít vliv na DPH? Jen ten že vypočítám DPH a ten vykážu s mínusem v řádcích 220 a 320? Ve kterém období? Domnívám se že se to bude řídit datem vystavení dobropisu - tzn. vystavení v březnu, do přiznání půjde také v březnu.

    Je to tak nebo se pletu?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 3. 2007 9:43

      Ivana (neregistrovaný) 83.240.31.---

      Re: dobropis - zboží z EU - vliv na DPH
      Myslím, že uvažujete správně. Doklad musí mít náležitosti §46 a upozorňuji nezapomenout na použití původních kurzů §42 odst.5.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).