Hlavní navigace

Vydaná faktura - jaký kurz použít?

  • (neregistrovaný) 213.192.52.---

    15. 3. 2007 7:40

    Vystavuji fakturu v cizí měně. Jaký kurz použiji dle DUZP nebo ten den kdy vystavuji - když to není shodné datum? Já bych použila DUZP.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 3. 2007 9:04

      magda (neregistrovaný) 85.70.229.---

      Re: Vydaná faktura - jaký kurz použít?
      Nejjednodušší je stanovit si , že budete používat
      stejný kurz jako pro DPH. Ve Vašem případě to bude
      asi dle §22/3 zák. o DPH tzn. jste povinní přiznat a zaplatit
      daň dnem vystavení dokladu, takže bych pohledávku
      přepočítala títmto kurzem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).