Hlavní navigace

Minimální základ daně

  • (neregistrovaný) 88.100.157.---

    15. 3. 2007 9:04

    V roce 2006 jsem nemela jako OSVČ žádný příjem, jsem na mateřské dovolené. Bude se i v tomto případě na mě vztahovat minimální základ daně? Můžeme si s manželem udělat SZM?

    Děkuji Líba

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 3. 2007 9:14

      jaz (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Minimální základ daně
      MZD se nevztahuje na poplatníka, který pobíral rodičovský příspěvek §7c odstavec 4 písmeno c) a který nemá příjmy vyšší než 15 000 Kč §7c odstavec 4 písmeno i) a vy splňujete obě podmínky. Společné zdanění můžete udělat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).