Hlavní navigace

Pronájem pozemku §9?

  • (neregistrovaný) 83.208.141.---

    15. 3. 2007 20:50

    Prosím kdo víte - pronájem části soukromého pozemku jako parkoviště - lze dát jako příjem § 9 ? Jana F.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).