Hlavní navigace

Přeplatek ZP+SP při ukončení činnosti

  • (neregistrovaný) 83.69.62.---

    16. 3. 2007 10:20

    Podnikatelka ukončila 2006 činnost. Vzhledem k nízkým příjmům jí bude vrácen velký přeplatek na ZP a SP.
    Mám tento přeplatek zdanit již v přiznání za r.2006 nebo až v roce 2007?
    Zdá se mi správné to zdanit v přiznání za r.2006, ale co když OSSZ nebo ZP výpočet změní?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 3. 2007 14:09

      annonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: Přeplatek ZP+SP při ukončení činnost
      Zdaníte v DP za rok, kdy vám bude přeplatek vrácen a to jako příjem dle § 10.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).