Hlavní navigace

platba za doktora - opravdu nikdo neví?

  • (neregistrovaný) 80.188.106.---

    16. 3. 2007 11:34

    Dobrý den.
    Chtěl jsem se zeptat:
    Zaměstnavatel mi zaplatil školení na vyhl.50 §7 (elektro), která je potřebná pro výkon mé profese. Má zaměstnavatel povinnost mi zaplatit i prohlídku u lékaře, která je pro toto školení nezbytně nutná?
    Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).