Hlavní navigace

Výdaje %

  • (neregistrovaný) 194.149.125.---

    16. 3. 2007 14:29

    Jaké % výdajů lze uplatnit, jsou-li příjmy pouze provize. Podnikání pouze jako vedlejší činnost při zaměstnání.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 3. 2007 15:23

      annonym (neregistrovaný) 85.132.220.---

      Re: výdaje %
      Podnikání je provozováno na základě jakého oprávnění (ŽL, zvl. zákon)?

    • 16. 3. 2007 16:20

      Iveta (neregistrovaný) 85.70.118.---

      Re: výdaje %
      tj.§ 7 z Daně z příjmů od 9) a,b,c,d s návazností na odstavec 1)
      Pokud má OSVČ živnostenský list dle živnostenského zákona 455/1991 Sb. - třeba projít (jde o živnost zde uvedené např. pekař atd.) tj.60%
      u c) má živnostenský list, ale nejde o živnost dle živn. zákona (nenajdete zde v zákoně 455/1991) tj. 50%
      u d) např. dle autorského zákona příjmy (není živn. list) a dále byste musel/a upřesnit, o jaké příjmy jde či nastudovat tento §7 zákona Daně z příjmů - 40%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).