Hlavní navigace

daň.přiznání a podíl společníka OS?

  • (neregistrovaný) 217.117.217.---

    18. 3. 2007 15:09

    kam zaúčtovat do DP vyplacený podíl společníka OS bez práv.subjekt.,který vystoupil?§ 10?
    jiné příjmy?Do Dp.

    • 18. 3. 2007 16:59

      Eva M. - moderátor diskuze (neregistrovaný) 85.207.166.---

      Upozornění moderátora
      Prosím pište smysluplné nadpisy, z nichž je zřejmé téma vašeho dotazu. Váš původní nadpis "OT" nebyl příliš výstižný :-)

      Obecně: Nepište dotazy s nadpisy jako "prosím poraďte", "mám dotaz" apod. Nejsou vhodné ani příliš stručné nadpisy jako "DPH" či "SZM". Lepší je "DPH při dodání na Slovensko", "SZM - jak odečíst dary" apod.

      Viz též pravidla diskuze zde:
      http://business.center.cz/business/diskuze/pravidla.aspx

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).