Hlavní navigace

Občanské sdružení

  • (neregistrovaný) 217.117.217.---

    18. 3. 2007 19:30

    Prosím do jakých příjmů přiznat vyplacený podíl z OS po ukončení činnosti ve sdružení?§ 10 ostatní příjmy?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).