Hlavní navigace

Věřitel - exekuční náklady

  • (neregistrovaný) 213.180.35.---

    19. 3. 2007 10:34

    Jsou pro nás jako věřitele, náklady na exekutora daňově uznatelným nákladem?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 3. 2007 15:23

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Věřitel - exekuční náklady
      Ano, §24/2/zs ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).