Hlavní navigace

daň z příjmu z prodeje nemovitosti

  • (neregistrovaný) 85.71.138.---

    19. 3. 2007 20:27

    Potřebovala bych poradit,nevíte prosím kolik procent se platí daň z příjmu,pokud prodávám byt a nesplňuji žádnou podmínku k osvobození od daně?Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 20. 3. 2007 15:40

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: daň z příjmu z prodeje nemovitosti
      Dle výše vašich příjmů ( všech včetně toho z prodeje bytu) sazbou daně dle § 16 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).