Hlavní navigace

Služby od zahraniční osoby

  • (neregistrovaný) 82.100.12.---

    20. 3. 2007 11:05

    Pokud mi zahraniční osoba zprostředkuje zajištění certifikátu a já tuto službu dále přefakturovávám bude postup následující správný?
    Přijatá faktura od zahr.osoby. - musím odvést DPH dle §10 a zároveň mám nárok na odpočet.
    Vydaná faktura - přefakturace - službu zdaním 19%.

    Tak to nakonec ale vyjde, že budeme jen my mít povinnost a vlastně nebude oproti této přefakturaci nárok na odpočet? JE to OK???

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).