Hlavní navigace

Výpověď a nemoc. Kdy skončí PP ???

  • (neregistrovaný) 217.75.209.---

    21. 3. 2007 8:12

    Dostal jsem výpověď z důvodu, že se zaměstnavatel stěhuje (§52 b). Výpověď mi uplyne 31.3.2007. Teď v průběhu března jsem na neschopence, byl jsem na operaci a budu marodit asi až do dubna.
    Jak je to s ukončením prac. poměru. Skončí toho 31.3.2007 ?

    Zaměstnavatel mi tvrdí, že ano. Že se snad výpovědní lhůta prodlužuje, kdyby mi dali výpověď z nadbytečnosti, ale u tohoto případu ne. Nemocenskou oni nevyplací, tu dostavám od sociálky, tak prý by to neměl být problém.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2007 9:45

      anonymous (neregistrovaný) 194.50.64.---

      Re: Výpověď a nemoc. Kdy skončí PP ???
      Stačí si přečíst paragraf 53, odstavec 2. ZP. Lhůta se prodlužuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).