Hlavní navigace

10% reinvestice už zrušili?

  • (neregistrovaný) 193.165.161.---

    21. 3. 2007 9:22

    10% reinvestice už je zrušeno? Koupili jsme v roce 2006 automobil, ale §34 Zákona o DzP o tom již nepojednává. Takte nic? Klára

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 3. 2007 9:32

      blanka (neregistrovaný) 81.19.3.---

      Re: 10% reinvestice už zrušili?
      ano, zrušeno, již za rok 2005, můžete si uplatnit v prvním roce v odpisech víc o 10% aĺe nebudete odepisovat 110% v posledním roce o té méně
      Blnak

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).