Re: Stav pokladny - prosím o radu!!
Jak to chcete účetně spravit? Lze to řešit pohledávkou za podnikateli, půjčkou, ale pozor na limit výdeje a příjmu pokladny (nevím jak vysoký zůstatek máte!) Každopádně to začněte řešit, jak máte potvrzené, že si ty peníze opravdu "vytahali podnikatelé".
Re: Stav pokladny - prosím o radu!!
A taky je povinnost odvést srážkovou daň z podílů na zisku v návaznosti na rozhodnutí o výplatě, i když se nevyplatilo srazit do konce třetího měsíce následujícího po rozhodnutí o výplatě podílů a odvést do konce následujícího měsíce. § 38 d odst. 2 a 3
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
21. 3. 2007 10:01
Dobrý den, jsme malé s.r.o. a stala se situace, že je v pokladně velký zůstatek a to doslova, protože se nevyplácely podíly. Můžete poradit zda po tom finančák jde nebo jak to řešit? Vyplatit je nemůžeme protože není na srážkovou daň. Děkuji