Hlavní navigace

faktura

  • (neregistrovaný) 88.102.49.---

    21. 3. 2007 12:25

    Chtěla bych se zeptat,
    nechali jsme si udělat reklamu do zahraničního časopisu .Přijatá faktura byla v zaplacená v eurech. Na faktuře ale není zřejmé , jestli se bude účtovat i dph. Prosím Poraďte

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 3. 2007 15:46

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: faktura
      ------------
      Dodavatel je ze zahraničí, nebo ČR?

      Jestli je to zahraniční osoba, nebo osoba registrována k dani v JČS, a poskytuje Vám službu dle §10/6 b(reklamí služba) je místem plnění tuzemsko, a jste povinni přiznat a zaplatit daň. - viz. §10/7
      ---------------

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).