Hlavní navigace

Společenství vlastníků -daňové přiznání

  • (neregistrovaný) 193.86.129.---

    21. 3. 2007 16:27

    V roce 2006 jsme založili Společenství vlastníků pro dům...
    s přiděleným IČO.
    Naší činností je správa domu.Nemáme žádnou výdělečnou činnost.
    Vedeme jednoduché účetnictví.
    Dotaz:Musíme podávat daňové přiznání?

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 21. 3. 2007 17:54

      jaz (neregistrovaný) 81.92.150.---

      Re: Společenství vlastníků -daňové přizn
      Myslím, že máte vést podvojné účetnictví a né jednoduché.
      Podle §38m zákona o dani z příjmu nemáte povinost podat daň pokud jste neměli příjmy,které jsou přemětem daně nebo od daně osvobozené

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).