Hlavní navigace

DE - příjmy podle § 7 a 9

  • (neregistrovaný) 194.228.164.---

    22. 3. 2007 13:03

    Prosím poradí mi někdo, jestli FO, která má příjmy podle § 9 vyšší než 15000 Kč, na přiznání vychází daň minus a dále vlastní ŽL - OSVČ na průvodcovské služby, u nichž žádné příjmy v r. 2006 neměla - vztahuje se na ni minimální daň a potažmo SP, ZP?

    Nemám příliš zkušeností a budu vděčná za každou radu.

    Děkuji!!!

    • 22. 3. 2007 13:07

      mi (neregistrovaný) 193.85.164.---

      Re: DE - příjmy podle § 7 a 9
      >Prosím poradí mi někdo, jestli FO, která má příjmy
      >podle § 9 vyšší než 15000 Kč, na přiznání vychází daň
      >minus a dále vlastní ŽL - OSVČ na průvodcovské služby, u
      >nichž žádné příjmy v r. 2006 neměla - vztahuje se na
      >ni minimální daň a potažmo SP, ZP?
      >
      >Nemám příliš zkušeností a budu vděčná za každou radu.
      >
      >Děkuji!!!


      Podnikání v zahájeném a následujícím roce nepodléhá min.dani,avšak přerušení se nepočítá.Pokud není činnost přerušená
      případně OSVČ nevykonává jako vedlejší musí platit min.daň. Nad 15 000 musí podávat daňové přiznání.
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >
      >

    • 22. 3. 2007 13:19

      Silvie (neregistrovaný) 194.228.164.---

      Re: DE - příjmy podle § 7 a 9
      >>Prosím poradí mi někdo, jestli FO, která má příjmy
      >>podle § 9 vyšší než 15000 Kč, na přiznání vychází daň
      >>minus a dále vlastní ŽL - OSVČ na průvodcovské služby,
      >>u
      >>nichž žádné příjmy v r. 2006 neměla - vztahuje se na
      >>ni minimální daň a potažmo SP, ZP?
      >>
      >>Nemám příliš zkušeností a budu vděčná za každou radu.
      >>
      >>Děkuji!!!
      >
      >
      >Podnikání v zahájeném a následujícím roce nepodléhá
      >min.dani,avšak přerušení se nepočítá.Pokud není činnost
      >přerušená
      >případně OSVČ nevykonává jako vedlejší musí platit
      >min.daň. Nad 15 000 musí podávat daňové přiznání.
      >>
      >>
      >>Děkuji Vám za radu!!!
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>
      >>

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).