Hlavní navigace

minimální základ a spolupracující osoba

  • (neregistrovaný) 88.100.111.---

    23. 3. 2007 9:23

    Prosím! Vztahuje se minimální základ 112950,- i na spolupracující osobu na kterou se rozdělují příjmy a výdaje 25%? Díky A.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 23. 3. 2007 9:30

      Láďa (neregistrovaný) 213.191.111.---

      Re: minimální základ a spolupracující os
      Ano vztahujese. Výjimky kdy se MZD nevztahuje jsou uvedeny v § 7c,odst.3,4.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).