Hlavní navigace

VDD ukončení vývozu

  • (neregistrovaný) 195.68.31.---

    23. 3. 2007 11:04

    Dobrý den,

    nemáte prosím někdo zkušenost s ukončováním vývozu u nových JSD tedy VDD, které platí od 1.2.2007?
    Máme zde pouze kopie a čekáme než nám přijde originál z ciziny s razítkem jejich celnice. Běží nám však 60 denní lhůta od data vývozu,kdy se musí ukončit na příslušné celnici ukončit. Nevíte prosím někdo co s tím, aby se to nemuselo potom dodaňovat. Není třeba teď po zavedení nového systému lhůta prodloužena?Prosím případně odkaz na nějaký zákon.

    Moc děkuju.


    I.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 23. 3. 2007 16:50

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: VDD ukončení vývozu
      O "VDD" nic nevím, ale pokud se nám nevrátilo JSD, žádali jsme o opis příslušný celní úřad, který jej vystavila jako důkaz, že zboží bylo vyvezeno jsme použili dodací list potvrzený odběratelem nebo CMR. Pro osvobození od vývozu dle §66 zák. o DPH to stačí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).