Hlavní navigace

Daň. přiznání a velmi nízké příjmy

  • (neregistrovaný) 84.42.206.---

    24. 3. 2007 11:55

    Dobrý den, po sečtení příjmů mi vyšlo, že mé příjmy na DPP jsou 3500, DPČ 15500 hrubého a OSVČ 8300 hrubéno.Od 2/06 do 8/06 jsem byla vedena na úřadu a pobírala podporu 2200 3mesíce a 1800 v dalších měsících. Ze živnosti to tedy činí jen 8300,-- Vztahuje se na mě min. daň. základ? nebo mohu využít §7c odst. 4 písm.i) a podávám v tom případě daň . přiznání. A jak to je se SP a ZP přehledy? To že jsem vedena na úředu práce bylo nahlášeno jen na sociálce a na zdravotce, na fin.úřadu ne. Děkuji za jakoukkoli odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).