Hlavní navigace

Daň stanovená paušální částkou vs. uplat

  • (neregistrovaný) 88.101.182.---

    25. 3. 2007 11:32

    Dobrý den,
    prosím můžete mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi stanovením daně paušální částkou, kt. stanoví FÚ a §7/9 - uplatnění výdajů %? Znamená to, že pokud chci využít uplatnění % z §7/9, musím nejdříve požádat FÚ nebo jsou to 2 různé věci?
    Předem děkuji za odpověď.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).