Hlavní navigace

Uplatnění výdajů z kap.majetku?

  • (neregistrovaný) 213.226.248.---

    26. 3. 2007 9:08

    Uplatňují se výdaje u příjmu plynoucího z úroků kapitálového majetku v daň.přiznání sk dani z příjmu fyz.osob se to načítá do řádku 38 (Dílčí základ daně z kap.majetku podle §8)? Jde to procentem a kde se to vyplňuje?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).