Hlavní navigace

Příjmy ze zaměstnání - Potvrzení

  • (neregistrovaný) 85.70.118.---

    26. 3. 2007 10:31

    Prosím o radu.Chci po svém klientovi POTVRZENÍ O ZDANITELNÝCH PŘÍJMECH, ALE JEHO PŮVODNÍ ZAMĚSTNAVATELÉ UKONČILI ČINNOST. Můj klient chce zpracovat daňové přiznání za rok 2006. V průběhu roku měl tři zaměstnavatele, v září začal podnikat jako OSVČ, přičemž dva měsíce byl souběžně ještě zaměstnán. CO V TAKOVÉM PŘÍPADĚ DĚLAT? Děkuji (zd.příjmy z §7 asi 50 000, ze zaměstnání asi 6000 měsíčně hrubého)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).