Hlavní navigace

Daně

  • (neregistrovaný) 88.101.129.---

    26. 3. 2007 15:09

    Ukončení podnikání, pohl. 400000 Kč + příjem 120000 Kč. Budu tedy danit 520000 Kč - daň zákl. , z to pak 50% paušál nebo na pohl. se ten paušál nevztajuje? prosím poraďte. D. D

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 3. 2007 15:22

      jaz (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Daně
      Při ukončení podnikání se upravuje ZD podle § 23/8 zproto si myslím, že pohledávka se nemůže zahnout do příjmů, ke kterým se uplatní výdaje, ale do ř. 105 částky zvyšující ZD

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).