Hlavní navigace

zamestnanec podava priznani-kontrola FU?

  • (neregistrovaný) 88.208.88.---

    27. 3. 2007 10:34

    Mate nekdo zkusenosti s tim,kdyz jsem zamestnana - prijmy podle §6 a pak mam prijmy podle §10 (za rok 15000 - musim danit). Podavam si sama danove priznani, muze mi FU prijit na kontrolu techto prijmu? Nebo se o takoveho castky nezajima? A za jakou dobu mi muze prijit na kontrolu?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).