Hlavní navigace

Roční přerušení činnosti-dodanění?

  • (neregistrovaný) 212.96.178.---

    27. 3. 2007 11:05

    Prosím všechny chytřejší...musí podnikatel při přerušení činnosti vždy dodanit pohledávky k datu přerušení nebo tomu nechat volný průběh.Zdaňuje % a dodanění je pro něho nevýhodné.Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 3. 2007 13:26

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Roční přerušení činnosti-dodanění?
      Pokud přeruší činnost (např. v průběhu roku 2006) a neobnoví ji do do 31.3.2007, tak musí dodaňovat - viz § 23/8 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).