Hlavní navigace

Obrat pro DPH

  • (neregistrovaný) 83.208.104.---

    27. 3. 2007 14:30

    Počítá se do obratu pro DPH i jednorázový prodej OM? Jedná se o sro, které prodalo svou nemovitost za 3 mil. Stává se plátcem nebo ne? Jinak má nízký obrat.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 27. 3. 2007 20:24

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Obrat pro DPH
      §6 ZDPH odst. 2 - do obratu se nezahrnují výnosy nebo příjmy z prodeje dlouh.hmotného a nehmotného majetku, který je obchodním majetkem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).