Hlavní navigace

cestovní náklady OSVČ

  • (neregistrovaný) 85.70.136.---

    28. 3. 2007 10:44

    Dobrý den,jaký je ,prosím, nárok na diety při pracovní cestě OSVČ pro rok 2007? Nebo kde bych to mohla najít. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 3. 2007 22:04

      hanaD (neregistrovaný) 82.113.60.---

      Re: cestovní náklady OSVČ
      OSVČ se řídí ustanovením § 24 odst. 2 písm. k, body 1-4 zákona o daních z příjmů, např. stravné při tuzemských cestách delších než 12 hod..........

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).