Hlavní navigace

Vrácení daně FÚ

  • (neregistrovaný) 88.146.170.---

    28. 3. 2007 10:44

    Poradí mi někdo paragraf, kde najdu zákonou lhůtu pro vrácení daně z příjmu. Tuším, že je prodloužena oproti minulému roku, ale kde to tam najít?

    • 28. 3. 2007 16:36

      Ivča (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: Vrácení daně FÚ
      Lhůta je pořád stejná - 30 dnů - § 64 zákona o správě daní a poplatků a nevím o tom, že by byla prodloužena, ale mohlo mi něco uniknout, i když v zákoně je uvedeno pořád toto.
      Pouze jsem slyšela, že v případě SZM se tato lhůta protahuje o dalších 30 dnů, ale to byl návrh, který nevím, jestli prošel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).