Hlavní navigace

stačí kopie ŽL?

  • (neregistrovaný) 194.228.234.---

    28. 3. 2007 14:51

    Podle živnostenského zákona § 31 odst. 15, musí podnikatel mít v provozovně pro účely kontroly živnostenský list.. já ale ŽL potřebuju mít v místě podnikání (místo aprovozovna se liší). Myslíte, že by stačilo mít v provozovně aspoň kopii ŽL? že při kontrole nedostanu pokutu?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).