Hlavní navigace

Spolupracující osoba a minimální daň

  • (neregistrovaný) 82.113.49.---

    29. 3. 2007 7:27

    Musí spolupracující osoba platit minimální daň?

    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 29. 3. 2007 10:17

      jaz (neregistrovaný) 194.212.232.---

      Re: Spolupracující osoba a minimální daň
      Spolupracující spada do minimálního ZD, vyjímka je pouze v případech podle § 7c odst. 3 zákona 586/92

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).