Hlavní navigace

Úroky z prodlení-jsou u FO zdan.příjem?

  • (neregistrovaný) 212.24.137.---

    29. 3. 2007 14:38

    Vysoudila se náhrada za mzdu, která měla být vyplacena před 15lety, nebyla. K tomu náleží i úroky z prodlení. Jsou zdanitelným příjmem? Příp. prosím o § o daních z příjmu. Díky za pomoc.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 29. 3. 2007 17:50

      Dana S (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: Úroky z prodlení-jsou u FO zdan.příj
      ***
      Řekla bych, že ano, §8 (1) g) ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).