Re: příloha k DaP
Všechny body dodržet nemusíte-třeba ne cenné papíry. Kromě toho, co jste vyjmenovala byste měla uvést použité metody oceňování, změny (pokud byly oproti minulu) použitých metod v účetnictví, použitý systém oceňování zásob ( ikdyž žádné nemáte), kdy byly spol.založena, co se stalo se ziskem/ztrátou z min.let, použité přepočty při cizích měnách, rozepsat druhy tržeb, druhy nákladů, závazky a pohledávky po splatnosti, popsat jiné závazky či pohledávky než z obchodního styku a popsat úvěry či leasingy. Prostě podrobněji rozepsat to, co máte v rozvaze a výkazu Z+Z a další skutečnosti,které se mohou ovlivnit hospodaření společnosti.
Samozřejmě uvést společníky+ jejich % a statutáře.
Re: příloha k DaP
To víte, že řeší. Zejména to, co by v ní být dle vyhl. 500 mělo být uvedeno.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
Chytila páječku za pálivý konec, přesto se nevzdala. Dnes tvoří unikáty z cínu i skla
Další spor Schillerové s Babišem, tentokrát jde o limity u zdravotních benefitů
Ženám rostou důchody v posledních letech rychleji než mužům
29. 3. 2007 23:33
Co musím vše uvést do přílohy k přiznání?
Stáhla jsem si tady vzor, ale je to na mě složitý(pracný)
Nestačí napsat na 1 papír:společnost,společníci,počet zaměstnanců,úvěr(zástava budovy)odpisy lineární ale nebyly uplatněny(ztráta),rozdělení účetního HV společníkům + k tomu daňově neuznatelné náklady=ztráta ,podpis statutára?
Musím dodržet všechny body co jsou ve vzotu?DĚKUJI !!!