Hlavní navigace

Závěrka daňové evidence

  • (neregistrovaný) 62.77.89.---

    30. 3. 2007 8:16

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je závěrka daňové evidence povinnou přílohou DzPFO nebo ne? Myslím si, že stačí vyplnit pouze tabulku v příloze č. 1 - tabulka pro poplatíky, kteří vedou daňovou evidenci podle §7 zákona.Děkuji za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 30. 3. 2007 8:32

      Dana S (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: Závěrka daňové evidence
      ***
      Není, je to jen pomocná tabulka, ze které se vám údaje přenesou do Přílohy č.1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).