Hlavní navigace

účetnictví lékařů

  • (neregistrovaný) 85.160.10.---

    30. 3. 2007 11:09

    Prosím podle jakého zákona účtují lékaři a daňový poradci?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2007 11:12

      lada (neregistrovaný) 213.226.208.---

      Re: účetnictví lékařů
      Jako podnikatelé podle §7 ods.2 pism. b)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).