Re: zápočtový list
Zapomněla jsem napsat - napíšete na vyžádání jako přílohu zápočtového listu.
Re: zápočtový list
Ano, průměrný výdělek se potvrzuje pouze na vyžádání a o to na zvláštní příloze. Co se týká potvrzení zápočtu promaroděných dní - pokud nejste velká organizace, pak toto potvrzuje sociální správa. A ta Vám to určitě nepotvrdí ještě před skončením prac. poměru, navíc na to máte 8 dní. Takže v pátek mu můžete vydat potvrzení o zaměstnání na kterém bude napsáno, že potvrzení o zápočtu dnů nemocí bude doloženo.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Přišel vám e-mail či SMS s „aktualizací informací o zdravotním průkazu“? Jde o podvod
Tiché víno do 500 Kč bude opět jako dar daňově uznatelné
Podpora i pochybnosti a kritika: Jak sociální sítě prožívaly ničivý požár ve Zlíně
Jak bude vypadat EET 2.0 a doprovodné daňové změny? Připravili jsme detailní přehled
Důchod nemusí stačit. Mnohým Čechům bude v penzi chybět až 15 tisíc měsíčně
Další nejasnost kolem nového hlášení. Jak je to s autorskými honoráři?
10. 4. 2007 14:51
Zaměstnanec odchází k 15.4.2007. Požaduje zápočtový list do tohoto pátku. Můžu mu vystavit zápočtový list i když tam nebude mít uveden výdělek za těch pár dní měsíce dubna, nebo si musí počkat až budou provedeny mzdy za měsíc duben?