Re: Příplatek za So+Ne
***
To není pravda. Záleží na tom, která směna v týdnu u vás nastupuje jako první (mělo by být v nějakém vnitřním předpisu). Jestliže v týdnu jako první nastupuje pondělní ranní směna - třeba v 6:00, trvá sobota a neděle od sobotních 6:00 do pondělních 6:00. Jestli nastupuje jako první v týdnu noční směna z neděle na pondělí, třeba ve 22:00, trvá sobota a neděle od pátečních 22:00 do nedělních 22:00. V žádném případě to nemůžete počítat od a do půlnoci (leda že by o půlnoci nastupovala první směna v týdnu).
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Přišel vám e-mail či SMS s „aktualizací informací o zdravotním průkazu“? Jde o podvod
Tiché víno do 500 Kč bude opět jako dar daňově uznatelné
Podpora i pochybnosti a kritika: Jak sociální sítě prožívaly ničivý požár ve Zlíně
Jak bude vypadat EET 2.0 a doprovodné daňové změny? Připravili jsme detailní přehled
Důchod nemusí stačit. Mnohým Čechům bude v penzi chybět až 15 tisíc měsíčně
Další nejasnost kolem nového hlášení. Jak je to s autorskými honoráři?
12. 4. 2007 10:43
Vychovatelka domova mládeže nastoupí směnu v neděli ve 22.00 hodin a skončí v pondělí 6.00 hodin. Za kolik hodin má dostat příplatek za práci v neděli?