Re: Musí se psát částka i slovy?
Nemyslela jsem fakturu, ale pokladní doklad. Na fakturu to samozřejmě také nepíšeme.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nájemní smlouva nebytových prostor: Máme vzor ke stažení
Nejtěžší období přichází těsně před důchodem. Tisíce lidí přijdou o práci
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Vydávají se za Živéfirmy.cz a šíří falešné výzvy k úhradě
18. 4. 2007 13:29
Musí se na účetním nebo daňovém dokladu povinně psát částka slovy?