Re: Dovolená ze zákonu...
V tom případě dotaz: 2 ledna přijdu do práce a zaměstnavatel mi určí od 17 ledna čtyři týdny dovolené.Může? Budu mít v prosinci tři týdny lázní. Co budu čerpat na tuto dobu? Zaměstnavatel se musí dohodnout a vzít ohled na oprávněný zájem zaměstnance a pod tuto formilaci lze jistě schovat vše.Zaměstnavateli není nic po mém oprávněném zájmu.Názor: přijdu a požádám (písemně) o dovolenou, zaměstnavatel podepíše a tím souhlasí-určí.Dz. Může nesouhlasit, nemohu nepřijít do práce ale budu to chtít písemně. Adresu SÚIP jistě znáte.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Přišel vám e-mail či SMS s „aktualizací informací o zdravotním průkazu“? Jde o podvod
Tiché víno do 500 Kč bude opět jako dar daňově uznatelné
Podpora i pochybnosti a kritika: Jak sociální sítě prožívaly ničivý požár ve Zlíně
Jak bude vypadat EET 2.0 a doprovodné daňové změny? Připravili jsme detailní přehled
Důchod nemusí stačit. Mnohým Čechům bude v penzi chybět až 15 tisíc měsíčně
Další nejasnost kolem nového hlášení. Jak je to s autorskými honoráři?
24. 4. 2007 15:43
Ahoj,chci se jen zeptat,kolik dní mi má právo zaměstnavatel udělit dní dovolené najednou...jako z jeho strany. Děkuju moc...Ondra