Hlavní navigace

Plátce DPH - Obrat

  • (neregistrovaný) 88.101.106.---

    23. 5. 2007 17:29

    Prosím o radu, stávám se plátcem DPH ze zákona, když mám tyto
    příjmy?

    Podnikám jako FO a provozuji činnosti:

    Obchodní činnost-trafika-obrat cca 775000,-- Kč
    taxislužba-obrat cca 186000,-- Kč
    sázkové hry-Viktoria tip-provize cca 205000,--Kč


    Provize ze sázkových her - jaké zdanění? Je to §7.


    Děkuji Všem

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 5. 2007 13:42

      mk (neregistrovaný) 193.85.164.---

      Re: Plátce DPH - Obrat
      Počítá se vždy 12měsíců od začátku podnikání tkz.časový test např.1.2.05-31.1.06 dále 1.3.05-28.02.06 pokud však tento obrat není během kratšího období což má samozřejmě přednost.
      Takže z toho to není jednoznačné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).