Hlavní navigace

Dohoda o společné odpovědnosti.

  • (neregistrovaný) 212.90.248.---

    24. 5. 2007 9:20

    Dobrý den, prosím, stačí aby zaměstnanci na společném pracovišti měli uzavřenou dohodu o společné odpovědnosti... nebo musí mít každý dohodu samostatně a dohodu o společné odpovědnosti navíc? Zdá se mi to jako nesmysl, myslím, že stačí jedna dohoda o společné odpovědnosti pro každého.Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 5. 2007 12:53

      xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: Dohoda o společné odpovědnosti.
      Otázku hmotné odpovědnosti řeší § 254 a náhradu škody § 260.
      Ze žádného nevyplývá povinnost mít uzavřenu jednu smlovu o hmotné odpovědnosti společnou pro kolektiv a jednou smlouvu zvláštní pro zaměstnance - samozřejmě za předpokladu, že s hodnotami svěřenými k vyúčtování pracuje celý kolektiv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).