Hlavní navigace

Ukončení PP ve zkušební době.

  • (neregistrovaný) 83.240.1.---

    28. 5. 2007 10:16

    Ze strany zaměstnavatele, jaký je to prosím §??? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 5. 2007 10:28

      Jiřka (neregistrovaný) 82.100.9.---

      Re: Ukončení PP ve zkušební době.
      Nezáleží na tom, z čí strany. § 66. Druhá věta v odstavci 1 neplatí, protože nebyl přijat zákon o nemocenské.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).